en deuk ru

Про компанію «Express Logistics»

Для надання нашим клієнтам повністю всього спектру необхідних послуг в галузі транспортних перевезень, була створена експедиційна компанія «Express logistics». Наша компанія надає експедиторські послуги як по території України так і в міжнародному сполученні. Компанія «Express logistics » є відносно молодою, але завдяки успішній діяльності в галузі транспортних перевезень, придбала репутацію надійного ділового партнера, чітко дотримує взяті на себе зобов'язання.

 Наше завдання – організувати всі операції максимально надійно, якісно, оперативно та за доступними цінами.

Наша ціль

Основна мета нашої компанії – організувати послугу логістики таким чином, щоб Ви отримали шуканий результат, залишилися задоволені сервісом і при цьому не хвилювалися, що і як відбувається. Наше завдання – організувати всі операції в кращому вигляді, максимально надійно, якісно, оперативно і за доступними цінами.

Динаміка розвитку

Компанія «Express logistics» є експедиційною компанією, яка динамічно розвивається. Ми можемо забезпечити Вас необхідним транспортом (незалежно від тоннажу, напрямки, специфіки вантажу). У компанії «Express logistics» для вас працюють кращі фахівці в галузі транспортно-експедиційної діяльності. Нашими головними корпоративними цінностями є професіоналізм, командність, цілеспрямованість і відповідальність.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, бездоганне обслуговування та безпека формують високий рівень довіри з боку наших постійних клієнтів, серед яких ми будемо раді бачити і Вас! Ми зацікавлені у плідній співпраці з підприємствами, діяльність яких прямо чи опосередковано пов'язана з перевезеннями вантажів. Користуючись нашими послугами, Ви отримуєте комплекс оперативних, надійних і високоякісних послуг з перевезення вантажів у напрямку.