en deuk ru
Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення – це комплексна послуга з перевезення вантажу різними видами транспорту з максимальним використанням переваг кожного виду.

Вибір того чи іншого виду транспортування на певному відрізку шляху обумовлюється не лише географічним розташування пункту призначення, але й багатьма іншими чинниками. Зокрема наші фахівці, розробляючи оптимальний шлях доставки, зважають на розміри та специфіку вантажів, доцільність, вартість, можливість нейефективнішого використання різних видів транспортування тощо. Комплексний та індивідуальний підхід до кожного клієнта дає змогу значно здешевити послуги перевезення, а гнучка система планування маршрутів дозволяє заощадити час.

Компанія «Express logistics» надає послуги мультимодального перевезення всіх видів вантажів, зокрема й великогабаритних. Ми широко використовуємо різноманітні види транспортних засобів, що дозволяє якісно доставити необхідний вантаж в будь-яку точку світу. Наші фахівці точно виконують усі побажання замовника й допомагають йому обрати оптимальний маршрут доставки вантажу і необхідні види транспортних засобів, при цьому компанія гарантує цілісність і безпеку товару. Слід зазначити, що ми здійснюємо не лише страхування ризиків і вантажів, а й оформляємо усі необхідні митні документи. За необхідності здійснюємо вантажно-розвантажувальні роботи та надаємо послуги перезавантаження та штабелювання вантажів.

Мультимодальні перевезення з компанією «Express logistics» – це якість, надійність і безпека Ваших товарів, незалежно від складності маршрутів та специфіки вантажів.